Ieziemot vasaras inventāru

Inventārs , Padomi Jan 11, 2018 No Comments

Lai sezonai sākoties spoles būtu gatavībā kārtīgai lietošanai, notīram ar sausu drānu visus netīrumus no ritošajām daļām, pielipušos barības pārpalikumus kā arī smiltis un iesmērējam kustīgās detaļas ar smērvielu ( personīgi izmantojam McCulloch- Universal TL0023).
Spoles uzglabājam tām paredzētos auduma maisiņos vai makos, vai arī, ja ir saglabāta kastīte,tad tajā pašā, galvenais, uzglabāt šo visu sausā vietā.

Laba Cope fishing

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tā pat kā spolēm, arī kātiem ir vajadzīga kārtīga apkope ziemas miegam. Modernie makšķerkāti ir veidoti tā, lai tie būtu maksimāli izturīgi un īstajā brīdī nepieviltu, tomēr, par ilgmūžību ir jārūpējas mums pašiem. Lai makšķerkāti kalpotu ilgi un kvalitatīvi, tos ir jākopj un jāpasargā no ārējiem apstākļiem. Pirms nolikt kātu pie miera, ar sausu drānu notīram visas detaļas.Nepieciešamības gadījumā iztīrīt spoes stiprinājumu vītnes no smiltīm un citiem netīrumiem. Personīgi es savienojumu daļas iesmērēju ar grafītu (zīmuli), lai sezonas sākumā nebūtu problēmas ar izjaukšanu un salikšanu. Tā pat arī rinķus, pārbaudot gredzenus, vai nav parādījušās plaisas, kas pa ziemu ir jāsalabo (jānomaina). Uzglabājam kātus somās, tubusos vai kātu pārvalkos, tā mēs saglabāsim lietas daudzām sezonām.

 

Laba Cope Fishing

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lai sezonai tuvojoties nesākas panika par to, ka mānekļu krājumi ir steidzami jāatjauno, cenšamies ziemas mēnešos sakārtot visus savus mānekļus strukturēti un pārskatāmi.
Laicīgi pārbaudam, vai nav kādi bojājumi, sarūsējuši āķi vai citi defekti detaļām.
Cenšamies glabāt mānekļus pa katagorijām, tas palīdzēs saprast, ko piepirkt klāt jaunajai sezonai sākoties.

Gumijas mānekļus cenšamies turēt orğinālajā iepakojumā, ja tādi ir, tas palīdzēs saglabāt smaržu un struktūru.

Laba Cope Fishing

 

 

Pludiņmakšķerēšana , noteikti ir viena no copes metodēm sezonas laikā, tādēļ arī šeit ir jāievieš kārtība un laicīgi jāsagatavojas jaunajai sezonai.
Mūsdienu pludiņmakšķerēšanas inventārs ir palicis plašāks kā nekad un, protams, daudz advancētāks, par ko arī atbilstoši ir jārūpējās.
Lai sezona būtu izdevusies, laicīgi sakārtojam pludiņus pēc svara,formas un pielietojamās metodes. Organizēta inventāra kaste ir pirmais solis uz labiem rezultātiem gan sacensībās,gan treniņos.
Garajos ziemas vakaros neslinkojam un jau laicīgi piesēžamies pie darba galda un uzsienam savas priekš štekerkāttiem, tad dos iemeslu arī pameklēt informāciju par inovatīvām lietām, ko izmēğināt jau pie ūdeņiem.

Gabājam pludiņus paredzētajos tubusos vai vismaz kastes nodalījumos, tas noteikti paildzinās to mūžu.

 

Laba Cope Fishing

 

Gruntsmakšķerēšana un feeder makšķerēšana ir viena no vasaras neatņemamajām metodēm kā labi pavadīt laiku pie dabas.
Izvēlamis visu nepieciešamāko kompakti salikt vienā kastītē ar vairākiem nodalījumiem, jo šī tehnika neprasa tik daudz inventāru līdzi kā citas metodes.
Neļaujam sarūsēt metāla groziņiem, glabājam tos kārtīgi.
Visas barotavas ir sakārtotas pēc svara, lai vieglāk izveidot sistēmu copes laikā, ja nu sistēma ir norāvusies.
Vienmēr līdzi šķērītes,āķu izņemamais, kā arī pavadiņu aukla.
Šis būtībā ir viss, ko parasti izmantojam fīderošanā jo kompaktāk, jo labāk.

Laba Cope fishing

edijs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *