Laba Cope – esam klāt

Sveiciens visiem makšķerniekiem/cēm. Esam makšķerēsanas entuziastu apvienība un šī ir lieliska vieta, lai papildinātu zināšanas par makšķerēšanas tehnikām, inventaru un dalītos ar savu pieredzi visā, kas siastīts ar par un ap copi.

Mums ir vairak pā piecpadesmit gadu pieredze makšķerēšanā un laika gaitā esam uzkrajuši bagātīgu zināšanu vezumu, kuru mēs vēlamies sniegt saviem lasītajiem.

Kādēļ mēs to daram?

  • Tas viss sākās ar nevainīgu sociālo saitu profilu izveidi un mēs nonācam pie slēdziena, ka šī tēma ir ļoti pieprasīta un mūsu zināšanas un paraugdemonstrējumi ir nodarīgi neskaitāmiem cilvēkiem.
  • Tā kā esam moderni, jauni cilvēki, lietojam sociālos saitus, lai komunicētu ar saviem domubiedriem. Ar moderno saziņas līdzekļu iespējām mēs nododam informāciju pat tādiem cilvēkiem, kas ikdienā pat neaizdomājās par makšķerēšanu un ar dažādu mediju rīku palīdzību cilvēkiem rodās intrese par šo lielisko nodarbi.

Mēs izmantojam modernākās tehnoloģijas, lai veidotu augstākās kvalitātes fotogrāfijas un video materiālus. Tas ir ļoti būtiski, jo ikdienā cilvēku paradumi ir krasi mainījušies un uzmanība ir jāpievērš uzreiz, tādēļ krāsains un uzskatāms materiāls ir ļoti būtisks.

Laba Cope mājas lapā informācija tiks atjaunota ik nedeļu un šeit jūs varēsiet uzzināt jaunumus par inovatīvākajām copes metodēm, inventāru un lasīts slepenos copes noslēpumus.

Lai jums jauka šī diena un dodamies pie ūdeņīem.

Ne asakas

Laba Cope komanda.

2 domas par “Laba Cope – esam klāt

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: