Ziņas

Makšķerēšanas kalendārs – Janvāris 2022

Liegumi 01.01.2022 – 31.12.2022 Lašu un taimiņu ieguves liegums iekšējos ūdeņos 01.02.2022 – 30.04.2022 Alatas lieguma periods 01.03.2022 – 30.04.2022 Lieguma periods līdakām! 01.03.2022 – 15.05.2022 Lieguma periods salatēm (meža vimbām)!

Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes 2022

Kā jau katr gadu, lai nerastos nepatīkami starpgadījumi izbaudot brīvo laiku pie ūdeņiem, tad atceramies jau laicīgi iegādaties Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes. Šīs būs informatīvs raksts par to, kā un kur iegādāties kartes jau šodien. Tavu piemērotako karti vari iegādaties online šeit: spied šeit Iegādaties fiziskā formāta karti var šeit : spied šeitTurpināt lasīt “Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes 2022”

Laimīgu Jauno 2022.gadu

Aizvadīts kārtējais, notikumiem bagātais, taču arī pietiekami izaicinošais gads. Esam pateicīgi un gandarīti par šogad paveikto, un ar cerību un pārliecību raugāmies nākotnē. Mēs strādājam pie tā, lai mūsu nospraustie mērķi vainagotos ar panākumiem. Makšķerēšana nav tikai brīvā laika pavadīšanas iespēja, tas savā ziņā ir dzīvesveids. Mēs mācamies un atīstamies katru dienu, lai ar uzkrātoTurpināt lasīt “Laimīgu Jauno 2022.gadu”

Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes 2021

Lai nerastos nepatīkami starpgadījumi izbaudot brīvo laiku pie ūdeņiem, tad atceramies jau laicīgi iegādaties Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes. Šīs būs informatīvs raksts par to, kā un kur iegādāties kartes jau šodien. Tavu piemērotako karti vari iegādaties online šeit: spied šeit Iegādaties fiziskā formāta karti var šeit : spied šeit Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdensTurpināt lasīt “Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes 2021”

Laba Cope – esam klāt

Sveiciens visiem makšķerniekiem/cēm. Esam makšķerēsanas entuziastu apvienība un šī ir lieliska vieta, lai papildinātu zināšanas par makšķerēšanas tehnikām, inventaru un dalītos ar savu pieredzi visā, kas siastīts ar par un ap copi. Mums ir vairak pā piecpadesmit gadu pieredze makšķerēšanā un laika gaitā esam uzkrajuši bagātīgu zināšanu vezumu, kuru mēs vēlamies sniegt saviem lasītajiem. KādēļTurpināt lasīt “Laba Cope – esam klāt”


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.

%d bloggers like this: